Näyttelyt 2013
18.12.2013 – 12.1.2014 Lahden taidegraafikot ry
4.-15.12. Pekka Lappalainen
20.11.- 1.12. Jukka Ihalainen, Helka Immonen ja Sirpa Lappalainen
5.-17.11. Sari Pietilä
20.11.-3.12. Pekka Holopainen
8.-20.10. Kuvataiteilijatalo Suna ry
10.10. Luento: Pentti Heines
24.9.-6.10. Juha-Matti Pitkänen
11.-22.9. Tigineh Negash
28.8.-8.9. Keski-Espoon Pienkiinteistö ry:n 50-vuotisnäyttely
13.-23.8. Sirpa Lappalainen
10.-16.6. Art Expo
11.6. Piia Rossin performanssi
4.-7.6. Videotaltiointeja konserteista galleriassa, mm. Karri Luhtala ja Massimiliano Messieri
20.5.-2.6. Mirja Marsch
13.-17.5. Korkearakentaminen Espoossa
30.4.-11.5. Esa Havu
12.5. Maria Kalaniemen konsertti
16.-27.4. Aino Myllykangas ja Jussi Taipaleenmäki
19.4. Lauluryhmä Hottikset
23.4. Jazzquintet ja Karri Luhtala
2.-13.4. Risto Trofast
10.4. Soul in Time trio, jazzkonsertti
26.-31.3. Tuula Sotamaa
12.-24.3. Tellervo Kähärä, Terttu Riippi ja Leena Westerlund
26.2.-10.3. Franz Raschbacher
12.-24.4. Sami Leutola
29.1.-10.2. Taneli Kylätasku
8.-27.1. Jari Järnström
Näyttelyt 2012
18.12.2012-9.1.2013 Iina Vuorivirta
27.11.-18.12.2012 Septimus-ryhmä: Arja-Riitta Ihalainen, Helena Krause, Tuulikki Kukkola, Pirkko Latvateikari-Valkama, Ulla Pitkänen, Anu Salka, Kaarina Valkama ja Marjo Vanha-Patokoski
13.-25.11. Ulla-Maija Nevalainen
30.10-11.11. Net-Art- ryhmä: Eeva Hara-Lindström, Rita Hassi, Marileea Järnefelt, Tuula Kallio, Else-Maj Koskimäki, Tarja Laaja, Maisa Martikainen ja Anja Snell
16.-28.10. VTT-Art Club: Salme Jussila, Leena Mäki-Ketelä, Anja Oasmaa, Heli Talja
2.-11.10. Finnoonsataman suunnittelukilpailun satoa
18.-29.9. Jeff Lindahl
4.-16.9. Kuvataidetalo Suna ry:n jäsennäyttely
28.8.-2.9. Markku Joutsen
17.-25.8. Daniela Carati
14.8. Soul in Time Jazz-Trio, Karri Luhtala, Paolo Amarisse, Stefano Preziosi
4.-17.6. Suman Gupta
28.5.-2.6. Raija Hyötyläinen, Riitta Kukkasniemi, Maija Ylä-Sahra
8.-26.5. SIHE-ryhmä: Heikki Hamarila, Liisa Harkkomaa, Olof Kangas, David Mitchell, Sari Vesikansa
7.5. Jazz duo Rinaldi-Luhtala
24.4.-6.5. Bartolomeo Prencipe ja Matti Metsämaa
10.-22.4. Päivi Kinnunen
27.3.-7.4. Olavi Fellman
12.-16.3. Keramiikkatyöpaja
9.3. Flamencokonsertti: Juho Koskimies, Sami Rönkä
21.2.-10.3. Kirsi Jaakkola
31.1.-19.2. Anna Semerdjiev
10.-29.1. Sanna Juujärvi-Bremer
Näyttelyt 2011
5.-23.12. Markku Joutsen ja Pentti Heines
22.11.-4.12. Kaisa ja Linnea Shemeikka
8.-20.11. Frank Langella, Lars Leden ja Kerstin Båsk-Persson
18.10.-6.11. Emiliano Bazzanella
27.9.-9.10 Priska Falin ja Riika Helasmäki
25.9. Galleria Espoonsilta esittää: Montanaberlin-ryhmä
Tapiolassa. Ester Horn, Matthias Beckmann ja Jörn Gerstenberg
-4.9. Riitta Tuutti-Kyrölä
4.6. K-65 CREW, seniorigraffitiryhmän katutaidetapahtuma kävelysillalla
31.5.-5.6. Graffitinäyttely: Rolle Hoberg, Antti Männynväli ja Janne Siltanen
17.-29.5. Vesa Peltonen
18.4.-1.5. Ursula Palsbo
5.-17.4. Àgnes Zászkaliczky
22.3.-3.4. Pekka Holopainen
7.-20.3. Leena Hanhijärvi
22.2.-6.3. Kaisa Shemeikka
25.1.-20.2. Ilari Hautamäki
10.-23.1. Alfamariini-ryhmä: Tarja Kettunen, Elina Kujansuu, Anne Leppänen, Katariina Mansikkaniemi, Jaana Pärssinen, Sini Vainio, Nina Wallenstjerna-Heiskanen
Näyttelyt 2010
7.-19.12. Espoon Kilta
25.11.-4.12. Espoonseudun käsityöyhdistys ry
16.-19.11. Paikannimet osana kulttuuriympäristöä: Kotimaisten kielten tutkimuskeskus, Helsingin, Espoon ja Vantaan nimistön- ja kaupunkisuunnittelijat, Svenska Litteratursällskapet ja Maanmittauslaitos
2.-14.11. Heidi Kajander ja Espoon työväenopisto
12.-29.10. Tuomo Railo
28.9.-10.10. Suomi-Kiina Zhejiang Kulttuurifestivaali, Zhejiangin maakunnan kansantaidetta
14.-26.9. Marjukka Irni
31.8.-12.9. Tero Halonen ja Vesa Peltonen
18.-29.8. Pirjo Hirvonen ja Jaana Laurila
8.-17.6. Kuvataidetalo Suna ry:n jäsennäyttely
25.5.-6.6. Maija Ylä-Sahra
11.-22.5. Georges Valenzuela Solari ja Helena Petersen Dyggve
27.4.-9.5. Lisbeth Ruth
13.-25.4. Anastacia Wahlbeck
30.3.-11.4. Anja Vanamo-Kaila
27.-28.3. Taija Engman
16.-26.3. Ursula Palsbo
1.-14.3. Caffelatte, suomalais-italialainen monikulttuurisuusnäyttely: Luca Cannavó, Helena Karhumäki, Lucio Luongo, Hannele Matinlauri, Diego Miedo, Tuulia Susiaho, Kari Yli-Annala ja Maija Ylä-Sahra
16.-28.2. Hely Leipold
2.-13.2. Seija Rissanen
9.1. Kura Gryning, Suomen ja Ruotsin yhteisen historian juhlatapahtuma
12.-17.1. Tapiolan päiväkodin tilateos, organisaattoreina Kaisaleena Halinen ja Antti Oikarinen
19.-31.1. Tatu Wuorio
Näyttelyt 2009
21.12.2009-4.1.2010 Vuokko Pälikkö
8.-20.12. Kia Taegen
24.11.-6.12. Maryam Mohamadi Haji
11.-21.12. Espoon seudun käsityöyhdistys ry
27.10.-9.11. Tuomo Railo
13.-25.10. Espoon kuvataiteilijat – Esbo Bildkonstnärer ry
29.9.-11.10. Espoon työväenopisto
15.-27.9. Merja Nykänen
1.-13.9. Teknisen korkeakoulun arkkitehtuurin historianosaston mittauspiirustuksia